Atlas of the World 9th Edition   (9781426206344)

Deváté vydání Atlasu světa zachycuje aktualizované mapy ze všech koutů světa.
Dopor. prod. cena s DPH / ks
3 900 Kč
Ušetříte
585 Kč
Sleva
15 %
Prodejní cena s DPH / ks
3 315 Kč
Aktualizované deváté vydání National Geographic Atlas of the World (vychází pouze v anglickém jazyce) zachycuje do poslední minuty aktualizované mapy ze všech koutů světa a změny, které se v nich odehrály, s osobitým stylem a grafikou, která značku žlutého rámečku symbolizuje. Jde o mistrovské dílo kartografů, které kromě geografických poměrů osvětluje i různé jevy na Zemi. Mistrovské dílo těch nejlepších kartografů.
Nově zařazené mapy zachycují například regiony s velmi turbulentním vývojem, jako je Afghánistán, Pákistán a Irák. Tématické dvoustranné mapy celého světa pak nabízejí globální pohled na současné závažné problémy, jako jsou obavy z nedostatku pitné vody, globální oteplování, vývoj světových ekonomik, zdroje surovin a energií i s jejich spotřebou, a další trendy, které si zaslouží pozornost. Dynamická grafika a vizuálně koncipované doprovodné texty zachycují vývoj ve světě způsobem, jímž National Geographic nastavuje v oboru laťku hodně vysoko.
Kartografové National Geographic stavějí nejen na téměř stoleté tradici vydávání atlasu světa. Využívají navíc dostupné moderní technologie, které zahrnují satelitní snímkování a GPS s využitím počítačového zpracování map v systému GIS. To vše jim pomáhá vytvářet mapy, které pokrývají všech sedm kontinentů i moře a oceány mezi nimi.
Atlas of the World je vydáván v pevné vazbě. Obsahuje 424 stran; 300 map, 250 ilustrací, 50 barevných fotografií. Rozměry jsou 306 x 464 mm.
Dostupnost:
do 10  ks
Číslo zboží (EAN):
9781426206344
Vydavatel:
National Geographic
Počet stran:
424
Jazyk:
anglický
Vazba:
šitá s tvrdými knižními deskami (V8)
Rozměr:
306 x 464 mm